Wizyta Mikołaja w gminie Człopa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 grudnia 2015

mikojalki_pieczyska_2015

W gminie Człopa tego roku dzieci były bardzo grzeczne, dlatego święty Mikołaj odwiedził kilka miejsc. Święty Mikołaj wędrując po gminie Człopa odwiedził mieszkańców w świetlicy w Pieczyskach. Miła, świąteczna atmosfera i przystrojona choinka sprawiły, że dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały gościa. Mikołaj przybył z wielkim workiem prezentów i wręczył je dzieciom, jak również seniorom. Podczas wizyty nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców z Mikołajem.

mikojalki_pieczyska_2015

mikojalki_pieczyska_2015

mikojalki_pieczyska_2015

*** Mikołaj w Drzonowie ***

mikolajki_drzonowo_2015

 Dzieci w świetlicy w Drzonowie również wyczekiwały Mikołaja. Spotkanie przygotowała Sołtys wraz z Radą Sołecką i mieszkańcami. Mikołaj wręczył grzecznym dzieciom prezenty i wspólnie z dziećmi bawił się i tańczył.

Mikolajki_drzonowo_2015

Mikolajki_drzonowo_2015

Mikolajki_drzonowo_2015

*** Mikołaj w Trzebinie ***

mikolajki_trzebin_2015

Święty Mikołaj przybył także do Trzebina. Na świetlicy dzieci przywitały świętego Mikołaja śpiewając świąteczne piosenki oraz przygotowały na jego wizytę występ. Mikołaj wręczył grzecznym dzieciom prezenty oraz kamizelki odblaskowe, a po wizycie dzieci spędziły miło czas przy słodkim poczęstunku. Sołtys sołectwa Trzebin Jan Werner, Rada Sołecka oraz opiekun zajęć profilaktycznych Aneta Werner dziękują za wkład w organizację Mikołajek darczyńcom: Krystynie Stysińskiej Dyrektor firmy Trumpf-Mauxion Chocolates Tuczno, Nadleśnictwu Człopa oraz Zarządowi SBL Zakrzewo oddział Człopa.

Mikolajki_trzebin_2015

mikolajki_trzebin_2015

mikolajki_trzebin_2015

*** Mikołaj w Mielęcinie ***

mikolaj_mielecin_2015

Święty Mikołaj odwiedził także dzieci z sołectwa Mielęcin. Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń przygotowały na tę okazję zabawę andrzejkowo-mikołajkową. Spotkaniu towarzyszyły wspólne gry i zabawy andrzejkowe, a punktem głównym była wizyta świętego Mikołaja, który przywiózł prezenty.

*** Święty Mikołaj w Kościele Parafialnym Św. Antoniego ***

Święty Mikołaj przybył do kościoła Parafialnego pw. Św. Antoniego w Człopie po mszy świętej o godz. 12:00. Dzieci wraz z księdzem proboszczem Bogdanem Podbielskim oraz wikariuszem Zenonem Czekałą przywitali gościa piosenką, a niektóre dzieci przygotowały także wierszyki. W podziękowaniu za tak gorące przyjęcie Święty Mikołaj wręczył każdemu dziecku słodki upominek.

mikolaj_w_kosciele_2015