Prelekcja w Drzonowie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 grudnia 2015

prelekcja_drzonowo_2015

Wspólne działania trzech świetlic z Drzonowa, Trzebina i Pieczysk zaowocowały spotkaniem zorganizowanym w świetlicy w Drzonowie w dniu 1 grudnia. Celem spotkania była prelekcja na temat "Bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego" prowadzona przez sierżant sztabową Komendy Powiatowej Policji Beatę Budzyń i młodszego aspiranta Posterunku Policji w Człopie Pawła Kowalisko.

Policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznej jazdy oraz pokazali filmy o tematyce spotkania.
Na spotkanie przybyło liczne grono mieszkańców trzech sołectw oraz goście – Burmistrz Miasta i Gminy Człopa Zdzisław Kmieć, Sołtys Trzebina Jan Werner, Sołtys Pieczysk – Stanisław Besztak oraz sołtys Drzonowa Marta Maciesza. Uczestnicy spotkania dostali od Policji pamiątkowe gadżety - kamizelki odblaskowe, odblaskowe opaski na rękę , a dzieci również dyplomy i gry planszowe na temat "Bezpieczna droga do szkoły”. W podziękowaniu za przybycie dzieci wręczyły honorowym gościom ręcznie zrobione bombki i karty świąteczne.

Organizatorami spotkania były panie świetlicowe z Trzebina Aneta Werner, z Pieczysk Urszula Sawczyszyn oraz z Drzonowa Kamila Krzysiek.

prelekcja_drzonowo_2015

prelekcja_drzonowo_2015

prelekcja_drzonowo_2015

prelekcja_drzonowo_2015