Informacje z Publicznego Przedszkola Leśna Kraina

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 lutego 2020

Bal

*** Bal Karnawałowy ***

   Dnia 5 lutego w Przedszkolu Publicznym "Leśna Kraina" odbył się bal karnawałowy. 

   Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

*** Dzień babci i dziadka ***

Dzień babci

   Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. W każdej grupie wiekowej przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. Były to wiersze, piosenki oraz tańce.  W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich pociech, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy.

*** Nasze sukcesy ***

Nasze sukcesy

   Nauczycielki z przedszkola publicznego "Leśna Kraina" w Człopie p. Magdalena Stróżyńska - wychowawca grupy skrzaty oraz p. Małgorzata Wójcik - wychowawca grupy wiewiórki wzięły udział w konkursie na scenariusz zajęć dla dzieci, inspirowany życiem i twórczością Stanisława Moniuszki, w którym zajęły II miejsce.  Organizatorami konkursu byli Zachodniopomorski Kurator Oświaty i Akademia Sztuki w Szczecinie. W Szczecinie odbyła się gala finałowa, na której ogłoszone zostały wyniki i wręczone nagrody. Serdecznie gratulujemy.

*** Zebrania z rodzicami ***

Zebrania z rodzicami

   Dnia 30 stycznia 2020r. odbyło się zebranie z rodzicami na które zaproszona została Pani Barbara Stankiewicz - młodszy wizytator Stacji Sanitaro - Epidemiologicznej w Wałczu. Pani Barbara przedstawiła rodzicom problem wszawicy i próchnicy wśród dzieci. Dzięki tej wizycie rodzice dowiedzieli się jak im zapobiegać, jakie są objawy, jak leczyć. Rodziców, którzy nie mogli uczestniczyć w tym interesującym spotkaniu zapraszamy na stronę Państwowej Inspekcji Sanitarnej https://gis.gov.pl/zdrowie/wszawica-choroba-ktora-trzeba-leczyc-a-nie-nalezy-sie-wstydzic/

Info: Przedszkole Publiczne

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Bal karnawałowy

  Bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie Bal karnawałowy

  Bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie Bal karnawałowy

  Bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie Dzień babci i dziadka

  Dzień babci i dziadka

 • Powiększ zdjęcie Dzień babci i dziadka

  Dzień babci i dziadka

 • Powiększ zdjęcie Dzień babci i dziadka

  Dzień babci i dziadka

 • Powiększ zdjęcie Nasze sukcesy

  Nasze sukcesy