XXIII Międzynarodowy Puchar Karate W.S.I.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 kwietnia 2019

Zawody karate   W dniach 06 i 07 kwietnia zawodnicy klubu karate GRYF z Człopy wzięli udział w zawodach - XXIII Międzynarodowym Pucharze Karate W.S.I. i  szkoleniu krajowym W.S.I Poland.

   W tej dwudniowej imprezie mogli uczestniczyć dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Człopa. W zawodach i szkoleniu wzięło udział 250 zawodników i zawodniczek z Polski, Niemiec, Ukrainy i Białorusi. Rozegrano 40 konkurencji z podziałem na płeć, wiek i stopień zaawansowania. Dodatkowym bonusem podczas szkolenia była wizyta i trening poprowadzony przez Sensei Masaya Kohama /9 Dan/ z Japonii. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając łącznie 12 medali, to jeden z najlepszych wyników w historii Klubu. 4 złote, 3 srebrne, 5 brązowych. WOW!

Lista medalistów: Nadia Kaczmarek – I m-ce kata, II m-ce kumite, Marta Nowak – I m-ce kumite, II m-ce kata, Igor Siwiak – I m-ce kata, III m-ce kumite, Mikołaj Paliwoda – III m-ce kumite, III m-ce kata, Kacper Strzelecki, I m-ce kumite, Oliwier Biskup - II m-ce Kumite, Hanna Jaworska – III m-ce kumite, III m-ce kata. Gratulacje !!!