IV miejsce reprezentacji Rady Miejskiej w Człopie w XII Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Radnych Samorządów Miast, Gmin, Powiatów i Sejmików o Puchar Wojewody Lubuskiego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 marca 2016

turniej radnych

W sobotę, 5 marca 2016 r. w hali sportowej przy ulicy Szarych Szeregów 7 w Gorzowie Wielkopolskim odbył się XII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Radnych Samorządów Miast, Gmin, Powiatów i Sejmików o Puchar Wojewody Lubuskiego.

- Cieszę się, że przyjęliście zaproszenie i jesteście w Gorzowie. To bardzo dobrze, że pomimo codziennych, czasami trudnych sytuacji, potraficie znaleźć czas, aby pobawić się na sportowo - mówił wojewoda Władysław Dajczak. - Potraktujmy ten czas jako zabawę i niech ta rywalizacja będzie zacięta, ale jednocześnie fair.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn: Rada Miasta w Zielonej Górze, Rada Miejska w Kaliszu, Rada Miejska w Gubinie, Rada Miejska w Wałczu, Rada Gminy w Zaborze, Radni Województwa Zachodniopomorskiego, Rada Miejska w Człopie, Rada Miejska w Bogatyni, Rada Gminy w Budzyniu.

Puchar Wojewody Lubuskiego za zajęcie pierwszego miejsca zdobyła drużyna z Zielonej Góry. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Bogatyni, zaś zaszczytne trzecie miejsce zajął Gubin.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a każdego zawodnika wojewoda Władysław Dajczak udekorował pamiątkowym złotym medalem.

turniej radnych

turniej radnych